Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Saç Egzaması İçin Kullanılan Şampuan İsimleri ve Fiyatları

Saç egzaması olanların kullanacak oldukları şampuanın, saç derisine uygulanması ve birkaç dakika beklettikten sonra bol su ile yıkamanız sonucunda belirtilerini azaltma konusunda yardımcı olacaktır.

Saç Egzama Şampuanı

Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan

Egzama sonrasında saç dökülmesi gibi bir sorun olması durumunda, saçları güçlendirecek ve kepeklenme sorununu da çözme konusunda oldukça başarılı olmaktadır. İçerisinde ki özel maddeler sayesinde kişilerin kepeklenmesini de önleyecektir. İçerisinde Hyaluronic acid maddesi sayesinde saçların daha da güçlenmesini sağlayacaktır. Egzama sonucunda hastalığın tedavisinde faydalı olacaktır. Islak saça uygulanmalı ve saç derisine masaj yaparak uygulamanız sonrasında ise durulamanız gerekmektedir.

Head&Shoulders

Egzama hastalığının %100 kesin sonuç oluşmasını sağlayacak olan içerisinde ki özel formülü sayesinde saç diplerinizi koruyacak ve nemlendirir. pH dengesinde fayda sağlayacaktır. Kişilerin günlük kullanımına uygun olarak üretilmiş olan ve kullanımından kısa sürede etkisini gösterecektir. Formülü sayesinde kimyasal işlem görmüş olan maruz kalmış olan saçlara uygun olmaktadır. Birçok kişinin egzama sonrasında kaşıntısı meydana gelecektir. Bu durumda hastanın kullanması sonucunda etkili olacaktır.

Dermoskin Biotin Shampoo

Egzama tedavisinde kullanılacak olan ve egzama sonrasında kişilerde meydana gelecek olan saç dökülmesi sonuçlandığı zaman kullanacak olduğunuz şampuan sonucunda saç dökülmesinin önüne geçecektir. Ayrıca içerisinde ki özel formül sayesinde kepeklenmenin de önüne geçecektir. İçerisinde B vitamini yoğun olması nedeniyle hastalığın tedavisinde fayda sağlamaktadır.

Sebamed Saç Şampuanı

Saç derisinde bulunan kepeklenme sonucunda kafa derisinde oluşan kaşıntının ve sonucunda tahriş olma sonucunda kişilerin rahatlıkla kullanacak oldukları sebamed şampuanı yağlı saçlarda da uygulanacaktır. Saç temizliğinde etkilidir. Kepek karşıtı olması nedeniyle ve içerisinde yoğun olarak geliştirilmiş olan maddeler sayesinde ilk kullanımdan itibaren saç derisinde ki kepeklenme azalacaktır.

Haftada 2 defa uygulamanız, bol su ile tıkamalısınız.

Kelual DS Şampuan

Egzama sonucunda kabuklanma meydana gelmesi durumunda bunu %100 azaltacak ve kepeklenme sorununu da azaltacaktır. Kızarıklık olması durumunda kızarıklığın giderilmesi konusunda etkili olacaktır. Kaşıntı hissi ve hastanın egzama sonucunda sorunlarının da kesin olarak tedavisinde kullanılmaktadır. Yoğun kepek sorunu yaşamakta olan ve pullanma görülen kişilerin haftada 2 defa kullanmaları uygun olacaktır.

Dercos

Saç dökülmesi ve kepeklenme ile mücadele eden şampuanlar üretmektedir. Saç dökülmesini engelleme konusunda aminexil etkin maddesi bulunmaktadır. Saç köklerine uygulanması sonucunda egzama sonucunda zayıflamış ve dökülen saçların tedavisinde çok etkili olmaktadır. Egzama tedavisinde uygulanacak olan Dercos şampuan günlük ve sık kullanıma da uygun olmaktadır. Saç döküntüsü konusunda etkili olmaktadır.

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan

Bebeklerde oluşan egzama ya da sedef tedavisinde uygulanmaktadır. İçerisinde ki özel maddeler sonucunda göz yakmayan formülü sonucunda bebeklerin kullanımına uygun ve saç derisini de besleyecektir. Zeytinyağı özü olmaktadır içerisinde ve kullanan bebeklerin pH değeri sayesinde kısa süre içerisinde kafa derisinde oluşan sorunu çözme konusunda da etkili olmaktadır. Herhangi zararlı bir madde içermemesi nedeniyle bebeğinizin sağlığı için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

La Roche Posay

İnatçı ve bir türlü geçmek bilmeyen kepeklenme sorunu tedavisinde uygulanacak olan, hastalığın tedavisinde etkili olan ve sebum dengesini de koruyacak her saç tipine uygun olan bir şampuan olmaktadır. En az 3 hafta kullanım sonucunda kepeklenme ve saç dökülmesi sorununu kökten bir şekilde çözmüş olacaksınız. İlk kullanımdan itibaren saçlarınıza parlaklık verecek ve saç kepeğinin oluşmasını da engelleyecektir. Haftada 2 defa kullanmanız tavsiye edilmektedir. Şampuanı ıslak saça uygulamanız ve uygun olan sonuçlar alması da mümkün olacaktır.

Prozinc

Egzama belirtileri arasında saç dökülmeleri ve kaşıntı yoğun miktarda olacaktır. Bunun sonucunda hastaların kaşıma durumunda pullanma ve kepeklenme görülür. Prozinc içerisinde ki yoğun maddeler sonucunda saçı besleyecek ve saçın nemlenmesini de kazandıracaktır. Saça parlaklık verme konusunda oldukça başarılı bir formülü bulunmaktadır. Islak saça uygulamanız gerekmektedir. Köpürtün ve daha sonradan 3 dakika boyunca bekledikten sonra bol su ile durulamalısınız

Saç Egzaması Şampuan Fiyatları

Şampuan Adı Fiyatı
Kerastase Densifique Bain Densite 79.99 TL
Head&Shoulders 19.99 TL
Dermoskin Biotin Shampoo 32.99 TL
Sebamed Saç Şampuanı 24.99 TL
Kelual DS Şampuan 57.99 TL
Dercos 54.99 TL
Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan 18.00 TL
La Roche Posay 54.99 TL
Prozinc 34.75 TL

 
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 1 oy, ortalama: 5,00 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle