Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Yüz Kızarıklığı İçin Krem İsimleri ve Kullanım Şekilleri

Yüz kızarıklığı insanları rahatsız edecek bir durum olduğundan, yüz kızarıklığının hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlamak amacıyla kullanacak olduğunuz krem isimler.

Bioderma Sensibio Ar Krem

Yüz Kızarıklığı 

Hassas ciltler üzerinde etkili olan kremin kızarıklık sorunu olan kişilerin kullanması tavsiye edilmektedir. İçerisinde bulunan maddeler sonucunda sıklıkla yüz bölgesinde kızarıklık olan kişilerin kullanması önerilmektedir. Özellikle de güneşe alerjisi olan hassas cilde sahip olan kişilerin sabah veya akşam ciltlerine sürmeleri uygun olacaktır. Güneş koruyucu özelliği bulunan kremin aynı zamanda da nemlendirici özelliği de bulunmaktadır. Yoğun formülü ile kızarıklığın üzerine sürülmesi sonucunda etkili olacaktır.Cilt toleransını etkileyecek ve anında etkisini de gösterecektir. 66.50 TL ücret ile İnternet üzerinden de sipariş verebileceğiniz gibi eczanelerden de alabilirsiniz.

Rosaliac Uv Legere

Kızarık bir cilde sahip olan kişilerin kullanması sonucunda etkili olacak ve yok olmasında etkili olacaktır. Cildin kızarıklık oluşmasına neden olan kaynağa inecek ve cildi yatıştıracaktır. Kılcal damarları belirgin olan ve bunun sonucunda kötü bir görüntü ortaya çıkan ciltlerde ilk kullanım itibari ile etki edecektir Cildin derinlemesine korumasını sağlayacak ve kızarıklığın önlenmesinde etkili olacaktır. İçerisinde bulunan CG ve B3 vitaminleri sayesinde krem kullanıldığı zaman yayılmasını önleyecek ve içerisinde olan etkin maddeler sayesinde kızarıklığı önleyecektir.

Ayrıca nemlendirici özelliği de olması sayesinde termal su ile zenginleştirilmiş krem kullanan kişilerde etkili olmaktadır. 75.68 TL ücretle satın alınabilir.

Babe Hassas Cilt Bakım Kremi

İnternet üzerinden 44.90 TL ücret ile satın alacağınız kremi aynı zamanda eczanelerden de satın alabilirsiniz. Bebeklerin ciltlerinde oluşan kızarıklığın yoğun olduğu zamanlarda yüz bölgesine sürülecek olan bir krem olmaktadır. İçerisinde bol miktarda cilt için sağlıklı olan E vitamini bulunmaktadır. Alerjen parfüm içermemesi nedeniyle ve kızarıklık önleyici özelliği sayesinde etkili olmaktadır. Bütün cilt tipleri için uygun olan bu krem kullanılmaya başladığı anda etkisini gösterecektir.

Isis Pharma Ruboril S Expert

Eczanelerden ya da cilt kızarıklığı yaşayan kişiler İnternet üzerinden 137.90 TL ücretle satın alabilirsiniz. Aşırı hassas cilde sahip olan kişilerde oluşan cilt kuruluğunun da önüne geçecektir. Kılcal damarların belirgin olması durumunda içerisinde ki maddeler sayesinde etkili olacaktır. Damarların görünmesi konusunda azaltacak ve bu durumda rahatsız eden görüntüyü de ortadan kaldıracaktır. Cilt bakım ürünü olarak gün içerisinde sabah ve akşam yüz bölgesine uygulanması sonucunda kısa zaman içerisinde cilt üzerinde meydana gelen kızarıklığı önleyecektir.

Avene Antirougeurs Jour Krem

Kızarıklık problemi olan kişilerin aynı zamanda da zararlı güneş ışınlarından koruyacak ve kızarıklık sorunu yaşamakta olan kişilerin cilt üzerine sürmeleri sonucunda normal ve karma ciltlerin kullanması uygun olacaktır. Yüz bölgesinde kızarıklığın rahatsız edici bir görüntüsü olacaktır. Bu durumda kişiler yüzlerini ilk olarak temizledikten sonra çok az miktarda gün içerisinde kullanmaları uygun olacaktır. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanımı uygun olacaktır. Özel formülü sayesinde etkin olacak bu krem sabah kullanımı için uygun olmaktadır. Kullanmaya başladıktan kısa bir süre içerisinde yüzde oluşan sorunlar giderilecektir. 65.80 TL gibi bir ücret ile sizlerde İnternet üzerinden sipariş vererek kullanabilirsiniz.

Ducray Kelual DS Creme 40 ml. Krem

İnternet üzerinden verecek olduğunuz sipariş sonucunda alışveriş sitelerinde 55.92 TL ücret ile alacağınız hassas ciltlerin ve karma ciltlerin kullanması uygun olacaktır. Kızarıklık yatıştırma özelliği bulunan krem tahriş olmuş ciltlerin de iyileşmesini sağlayacaktır. Kuruluk sonucunda ya da güneş ışınlarından dolayı birçok kişinin yüz bölgesinde kızarıklık meydana gelir. Bu durum insanların rahatsız olmasına neden olacağından sabah ve akşam olmak üzere gün içerisinde 2 defa uygulamanız kısa zaman içerisinde kızarıklığın yok olmasını sağlar ve cilt üzerinde rahatsız edici görüntüsü olan kızarıklığın yok olmasını sağlayacaktır.

Uriage Pruriced Krem

Alışveriş sitelerinden 55.60 TL ücret ile ya da eczanelerden satın alacağınız krem yüzde meydana gelen kızarıklığın iyileşmesi konusunda etkili olacaktır. Tahriş olmuş bölgelere uygulamaktan kaçınmalısınız. Her cilt tipine uygun olan krem güneş ışınlarından da sizi koruyacak ve birçok kişinin içerisinde olan zengin termal su sayesinde kızarıklığın hızlı bir şekilde yok olmasında etkili olacaktır. Kremi kullanırken her zaman için temizlenmiş cilde özellikle uygulamanız gerektiğini unutmamalısınız.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 2 oy, ortalama: 3,00 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle