Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Cilt Kızarıklığı İçin Krem İsimleri ve Kullanım Şekilleri

Cilt üzerinde çevresel faktörler ya da bir hastalık sonucunda meydana gelen kızarıklığın, insanları rahatsız edecek durum oluşması sonucunda kullanacakları krem ve fiyatları.

Zelorose Kızarıklık Giderici Krem

İnternet üzerinden alacağınız Zelorose krem hassas ciltlerin kullanımına uygun olan ve cilt üzerinde kızarıklık olması gibi belirtiler sonucunda kaşıntının ve batma hissinin oluşması sonucunda ortaya çıkacak olan yanma hissini yok etmek için kullanılacaktır. Hassas ciltlerin güneş ışığından etkilenmesine neden olacak bir durum oluşmasında cilt üzerinde ki kızarıklık ve diğer belirtilerin yok olmasını sağlayacaktır. Özellikle de kılcal kan damarları belirgin olan kişilerde bunun yok olmasını ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlayacaktır. Kronik olarak meydana gelecek olan enflamatuvar durumlarında cilt yüzeyini korumakta etkili olacaktır. 44.10 Tl ücretle alacağınız ürün yüz bölgesinde ya da cildin neresinde kızarıklık oluşuyorsa günde iki defa kullanımı uygun olacaktır.

Bioderma Sensibio H20 Air Krem

Bioderma tarafından üretilen krem cilt üzerinde meydana gelecek olan kızarıklıkta hassas ciltlerde etkili olacak bir krem türü olmaktadır. Nemlendirici özelliği olan ve kızarıklığın giderilmesinde etkili ve yardımcı olacak krem yatıştırıcı özelliği olan bir krem olmaktadır. Yoğun formülü sayesinde ciltte meydana gelen birçok hastalık ya da güneş ışıkları sonucunda gelişecek olan kızarıklık sonucunda meydana gelen kızarıklığın giderilmesinde etkili olacaktır. Olumlu etkisi olacak ve kompleks özelliği olan cildi tolerans özelliği olacak bir krem olmaktadır. Kızarıklığın yok olmasında sabah ve akşam kullanılması sonucunda etkili olacak ve cilt temizliğinde de etkili olacak bir ürün olacaktır.

Güneş ışınları olması sonucunda kişilerin kızarıklığı artması neticesinde eczanelerden 68.10 TL ücretle satın alarak Bioderma tarafından üretilen krem etkili olacaktır.

Sebamed Moisturizing Krem

Hassas ciltlerde nemlendirici özelliği olan bu krem özel olarak geliştirilmiştir. 24 saat boyunca kullanılması sonrasında etkili olacaktır. Cildin zararlı ışınlara karşı etkili olacak bir durum olmasına etkili olacaktır. Nemlendirici özelliği olan bu ürün sayesinde cilt bakımı da yapılacaktır. Cildin nem oranının dengelenmesinde etkili olacağı gibi aynı zamanda da yağ dengesinin düzenlenmesinde etkili olacak bir krem olmaktadır. İçerisinde yoğun miktarda E vitamini olan bu sayede cilt üzerinde meydana gelen kızarıklığın yok olmasında etki ederek cildin özellikle erken yaşlanması gibi bir sorunu ortadan kaldıracak zararlı olan ölü hücrelerin yok olması konusunda etki edecektir. Kızarıklık olması durumunda pH 5.5 dengesi sayesinde cildin asit miktarını da dengeleyecektir. Kolay bir şekilde emilim gösterecektir. Bu kremi İnternetten satın alacağınız krem ya da İnternet üzerinden de kişilerin cilt kızarıklığı tedavisinde kullanabilmek için sipariş verebilirler.

Avene Antirougeurs Fort

İnternet üzerinden de 70.50 TL civarında bir fiyat ile satın alacağınız krem hassas ciltlerde meydana gelecek olan kızarıklık ve kuruluğun önüne geçme konusunda etkili olmaktadır. Birçok nedenden kaynaklanan ve rahatsız edici kızarıklığın olması durumunda kremin cildin pürüzsüz olmasını sağlayacak ve kullanılmaya başladıktan sonra kişilerin kılcal damar gibi sorunlarını yok olmasını sağlayacaktır. Soğuk hava ya da kullanılan bir takım ilaçlar sonucunda cilt bölgesinde meydana gelecek olan kızarıklık ciddi sorunlar oluşmasına neden olacak ve tahriş olan ciltlerde etkili olacaktır. Bütün cilt tipinde etkili olan krem kullanılmaya başladıktan sonra hızla normal ten rengine dönmesinde etkili olacaktır. Termal su özelliği sayesinde ve içerisinde var olan vitaminler sayesinde cilt üzerinde hızlı bir şekilde etki edecektir. Günde sadece bir defa kullanılmalı ve ilk kullanımından sonrasında etkili olacaktır.

Gözlere ve ağız bölgesinde kullanılmamalıdır.

Auriderm Xo Krem

Alerjik reaksiyon sonucunda meydana gelecek olan ya da cilt üzerinde kızarıklık oluşması sonucunda ortaya çıkacak olan kızarıklığın sonucunda iyileşme tedavisi için cilt üzerine uygulanacak bir krem olmaktadır. Cildin daha pürüzsüz olmasını ve cilt üzerinde meydana gelen deforme oluşması sonucunda oluşan morluk ya da kızarıklığın tedavisinde etkili olacaktır. Ciltte meydana gelen sorunların tedavisinde A, C, E, K vitaminleri içerisinde bulunduğundan cildin beslenmesinde yardımcı olacaktır. Kızarıklığın hızlı bir şekilde etki edecek olan krem İnternet üzerinden 109 TL ücret karşılığında satın aldığınız zaman sabah ve akşam kullanacağınız krem gün içerisinde 2 defa uygulanacaktır. Krem derinin emmesine kadar masaj yapılarak cilde uygulanmalıdır. Krem açık yara oluşması durumunda, tahriş olan bölgeye ve gözlere uygulanmasından kaçınmak gerekiyor.

Dermalogica Barbier Repair Krem

Cildin kızarıklığı için alacağınız krem internet alışveriş sitelerinden ya da eczanelerden 336.00 TL ücretle satın alınabilir. Nemlendirici özelliği bulunan krem bitkisel olarak üretilen ve içerisinde birçok vitamin bulunmaktadır. Alerjik reaksiyon oluşması durumunda kullanılabilecek krem olmaktadır. Cilt üzerinde oluşan lipid bariyerlerinin çok güçlenmesinde etkili olacak ve çevresel faktörlerden kaynaklı olarak oluşacak kızarıklığın yok olması için sabah ve akşam olmak üzere gün içerisinde 2 defa cilde uygulanmalıdır. Cildin pürüzsüz bir görüntüsünün olmasında kullanılmaya başladıktan sonra kısa süre içerisinde etkili olacaktır.
Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekle