Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Güneş Lekelerini Çıkaracak Krem İsimleri ve Fiyatları

Yaşlanma sonucunda cilt üzerinde meydana gelen kahverengi renkte oluşan lekelerin çıkarmak amacıyla eczanelerden satın alacak olduğunuz krem isimleri ve fiyatları.

Güneş Lekeleri İçin Krem

RoC Soleil Protect

Güneş Lekeleri İçin Krem

Yüksek koruma sağlamakta olan krem güneş koruyucu olarak da kullanılacağı gibi vücutta güneş lekelerine karşı etkili olmaktadır. Yüksek koruması sayesinde ve tüm ciltlere uygun olması nedeniyle deri üzerinde oluşan kahverengi renkte lekelerin ise gözle görülür biçimde azaltmasında etkili olmaktadır. Cildin her zaman için genç kalmasını sağlayacak ve cildi koruyarak canlı kalmasını da sağlar. Sıvı bir krem olması nedeniyle cilt üzerinde ki lekelere hızlı bir şekilde nüfuz edecek ve beyaz kalıntısı olmadan cilde sürebilirsiniz. Günlük olarak kullanılacak ve hassas ciltler dahil olmak üzere bütün ciltler ile uyumlu bir güneş kremi olarak eczanelerden satın alabilirsiniz. 49.90 TL fiyat ile eczanelerden ya da İnternet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Biolog Leke Kremi

Güneş lekelerini yok etme konusunda Biolog leke kremi kullanabilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarından sizleri 15 SPF özelliği sayesinde sizleri koruyacak ve cilt üzerinde meydana gelen zamanında oluşan güneş lekelerinin yok olmasında cildin pürüzsüz oluşmasında etkili olacaktır. Cilt üzerinde tonun eşitlenmesini sağlayacak olan krem tamamen bitkisel yağlar kullanılarak elde edilmiştir. Her cilt üzerinde etkili olmakta ve cildin güvenilir bir şekilde kusursuz olmasını da sağlayacaktır. Bitkisel bir krem olması nedeniyle güneş lekesine sahip olan kişilerin bu oluşan lekelerin üzerinde etkisi de kanıtlanmıştır. Ayrıca kremi kullanan kişilerde cilt besleyecek ve yaşlanma sonucunda meydana gelecek kırışıklıklarında oluşmasını engelleyecektir.

129 TL ücret ile satın alabilirsiniz.

Dermaderm

Cilt üzerinde zaman içerisinde meydana gelen güneş lekelerini çıkarmak amacıyla içerisinde oluşan Arbutin maddesi ve bitki özleri sayesinde lekelerin normal cilt rengine dönmesi konusunda çok başarılı olmaktadır. Etki göstermesi için en az 6 hafta boyunca kullanmanız gerekmektedir. Gece kremi olarak kullanacağınız gibi ya da gündüz kremi olarak da cilt üzerindeki lekelerin çıkması için kullanabilirsiniz. Kremi cilt üzerine uygulamaya başlamadan önce mutlaka alerjik bir reaksiyon gösterip göstermediğini test etmek için bir miktar kolun iç kısmına sürmelisiniz. Eğer herhangi bir kızarıklık olmaması durumunda cildinize kullanmanızda herhangi bir sakınca olmayacaktır. 29.90 TL ücret ile satın alabilirsiniz.

HC Pigment Control

Kullanılmaya başladıktan 3 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlayacak ve cilt üzerinde pürüzsüz bir görüntü oluşmasını cilt lekelerini giderir. Bu sayesinde özellikle de yaşlılığa bağlı olarak cilt üzerinde kızarıklık ya da kahverengi renkte güneş lekelerinin oluşması sonucunda cilt lekelerinin normal cilt rengine dönmesi konusunda etkili olmaktadır. Kullanmadan önce mutlaka cilt üzerinde temizlik yapıldıktan sonrasında kullanılması gerekmektedir. Cilt üzerine çok az miktarda sürülmelidir. Günde 2 kez sabah ve akşam kullanmanız gerekmektedir. Kullanımından 3 hafta sonrasında gözle görülür biçimde güneş lekelerinin yok olduğunu göreceksiniz.

Güneş lekesi giderici kremi 129 TL ücret ile satın alabilirsiniz.

Tretin

Kremin etkin maddesi olan Tretinoin sayesinde cilt üzerinde oluşan kahverengi renkte lekelerin giderir ve cilt üzerinde hücrelerin beslenmesi konusunda yardımcı olacaktır. A vitamini yoğun olması nedeniyle ciltte deri kalınlığının oluşması ya da yaşlılığa bağlı olarak meydana gelecek olan kırışıklıkların da kullanım sonrasında azalması söz konusu olur. İlacın etkin maddesi olan Tretinoin maddesine karşı alerjinizin olması sonucunda hastanın kullanmaması gerekmektedir. İyileşme süresi ise 3 hafta sonrasında görülecektir. Doktor tarafından reçete edilmediği süre içerisinde eczanelerden 16.98 TL ücret ile satın alabilirsiniz.

Expigment Krem

Etkin maddesi olan Hidrokinon sayesinde derinin pigmentlerine hızlı bir şekilde nüfuz ederek deri üzerinde hücrelerin tekrardan canlanmasını sağlayacaktır. Özellikle de ciltte oluşan koyu kahverengi renginde olan lekelerin iyileşmesi amacıyla doktor tarafından reçete edilebilir. Yüz ve vücudun diğer bölgelerinde oluşan güneş lekelerinin tedavisinde oldukça etkili olmaktadır. Yaşlanmadan dolayı yüz bölgesinde meydana gelecek olan çil tedavisinde de etkili biçimde kullanılmaktadır. Expigment ten üzerinde meydana gelen kahverengi lekelerin yok olmasına ve bölgenin normal rengine dönmesi konusunda etkili bir krem olmaktadır. Eğer ki çatlamış ya da kuru bir cilde sahipseniz vücudunuzda herhangi bir yara olması durumunda bu ilacı yaranız iyileşene kadar kullanmamanız gerekmektedir. Güneş lekelerini giderici kremi eczanelerden 9.57 TL ücret ile satın alabilirsiniz.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 2 oy, ortalama: 4,50 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle