Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Sivilceli Ciltlere İyi Gelen Güneş Kremleri ve Fiyatları

Sivilceli ciltler güneşe çıktıkları zaman daha fazla terleyecek olduğundan kıl kökünde biriken ter nedeniyle sivilce artışı görülmektedir. Önlemek için güneş kremleri ve fiyatları.

Hamilton Sport SPF50+ Lotion 125ml

Sivilceli ve güneş ışınlarından çok etkilenen ciltler için özel olarak üretilen bir güneş koruyucu özelliğine sahip olan bir krem olmaktadır. Cilt üzerinde yağlanmanın gerçekleşmeyeceği gibi terleme oluşmasında da engelleyici özelliği bulunmaktadır. Cilt üzerine sürülmesi sonucunda güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB gibi zararlı ışınlarından cildi koruyacaktır. Cilt üzerine sürülmesi ile birlikte sivilce oluşumunu engelleyecek ve tekrardan sivilce oluşmasını da engelleyecektir. Cilde sürülmesi ile birlikte hemen emilim gösterecektir.

Ciltte diğer güneş kremleri gibi yağlanma etkisine sebep olmayacağından dolayı yağlanma oluşmasının da önüne geçmiş olacaktır. Ciltte sürülmesi durumunda herhangi bir yapışkanlık hissi olmayacak ve cilt üzerinde adeta hiç sürülmemiş gibi bir etki bırakacağı için beyazlık oluşmasına neden olmayacaktır.

Güneş kremini her zaman için daha önceden temizlediğiniz cildin üzerine boş miktarda sürüp masaj yaparak sürmelisiniz. Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce sürülüp o şekilde güneşe çıkılmalıdır.

Nivea Güneş Koruyucu Krem

Güneşin zararlı ışınlarından koruyacak, oluşacak sivilcelerin önlenmesinde ve güneş sonucunda oluşacak lekelerin ve kırışıklıkların engellenmesinde etkili olacaktır. Kullanımı sonucunda cildin yeterli miktarda nemlenmesinde etkili olacaktır.

Suya karşı dayanıklı olması sayesinde zararlı olan ışıklardan etkileyecektir. 4 saatte bir cilde uygulanmalıdır. Güneşe çıkmadan öncesinde bol bol sürülerek yedirilmelidir. Gün içerisinde tekrardan bol miktarda sürmelisiniz. Sivilce oluşmasını engellemek için koruyucu özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Avene Spf 50+ Güneş Kremi

Özel formülü sayesinde cilt üzerinde uzun süreli koruma sağlayacaktır. İçerisinde bulunan bileşenler sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korumanızı sağlayacaktır. Güneşe çıkmadan önce cilt üzerine uygulanmalıdır. Kişilerin ciltlerinde oluşacak sivilce ya da diğer zararlı güneş lekelerini önlemek için sürülmesi ile birlikte iz bırakmayacaktır. İçerisinde şu maddeler bulunmaktadır:

  • E vitamini;
  • Water Aqua;
  • PEG-100 Stearate;
  • Dımethicone.

Hassas ve sivilceli ciltlerin özel formülü sayesinde zararlı olan güneş ışınlarından koruyacaktır. Karma ciltler içinde uygun olacaktır. İçerisinde bulunan bileşen sayesinde bol miktarda Avene termal suyu bulunmaktadır. Bu sayede de cildin ferahlamasında etkili olacaktır. Cildin rahatlamasında etkili olacak ve cildi besleyerek sivilce oluşumunu da engelleyecektir.

Solante Gold Spf50+ Güneş Kremi

İçerisinde bulunan suya dayanıklı formülü sayesinde güneşin zararlı olan ışınlarından cildi korumasını sağlayacaktır. Cilde sürülmesi ile birlikte herhangi bir leke bırakmayacağı ve yağlanma yapmayacaktır. Sivilce oluşumunu engelleyeceği gibi aynı zamanda da güneş lekelerinin oluşumunu da engelleyecektir.

Cildin yatışmasında etkili olmasının nemlendirici özelliği sayesinde cildi beslemesi ile sağlayacaktır. Pürüzsüz görünüme kavuşmasını sağlayacak ve cildin ipeksi dokusunu kazanması için canlılık verecektir. Hassas olan tüm cilt tipleri bu güneş kremini güvenerek kullanabilirler.

İçerisinde ki formül sayesinde antioksidan bakımından çok zengin olduğundan cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir.

Babe Güneş Koruyucu Krem

Yüz bakımı ve cilt bakımında etkilidir. Yağsız güneş koruyucu olması sayesinde bol miktarda sürülmesi sonucunda yağlı görünüm oluşmasını engelleyecektir. Sivilceye eğilimli olan ciltlerin uygulaması sonucunda sivilcelerin arınmasında etkili olacaktır. Güneşin zararlı ışınları ile birlikte güneşten koruyacaktır. Suya dayanıklı olması sayesinde cilde sürülerek suya girilmesi sonucunda etkisini kaybetmeyecektir. Cilt üzerinde her zaman için duru bir cilt görünümüne kavuşmasını sağlayacak ve cildin sakinleşmesinde etkili olacaktır. Yaşlanma karşıtı ve güneş kırışıklığı ya da güneş lekelerini de engelleyecektir.

Sebamed Spf 50 Güneş Kremi

Sivilce eğilimi olan hassas ciltlerde uygun formülü sonrasında güneşten korunmak ve zararlı ışınlardan cildin korunmasında etkili olacaktır. Cildin yaşlanmasını önleyecek olan ve cildin kendisini korumasında etkili olacaktır. Hassas ciltlere sahip olan kişilerin güneşe çıkmadan yarım saat öncesinde bol miktarda sürmelidir. Yağlı ciltlerde oluşacak güneş ışınları sayesinde ortaya çıkacak olan sivilcelerin ve siyah noktaların oluşmasını engeller. Sürülmesi ile birlikte cildin hızla emmesini sağlayacak ve cildi yoğun olarak nemlendirecektir.

Sivilceli Ciltler İçin Güneş Krem Fiyatları

Güneş Kremi İsimleri Fiyatları
Hamilton Sport SPF50+ Lotion 125ml 74.73 TL
Nivea Güneş Koruyucu Krem 38.50 TL
Avene Spf 50+ Güneş Kremi 65.60 TL
Solante Gold Spf50+ 93.25 TL
Babe Güneş Koruyucu Krem 84.50 TL
Sebamed Spf 50 Güneş Kremi 56.17 TLKullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekle