Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Neutrogena Sivilceleri Yok Edici Ürünleri ve Fiyatları

Cilt üzerinde oluşan sivilcelerin kurumasında ve yüzü temizleme konusunda etkili olarak cilt bakımı yapacak Neutrogena ürünlerinin kullanımı ve fiyatları hakkında bilgi.

Neutrogena Sivilce Yok Edici Sabun

Neutrogena sivilce sabunu akne karşıtı olan bir sabun olmaktadır. Sivilce lekelerininde üstesinden gelecek olan bir sivilce olacağından yağlı olan ciltlerin oluşturduğu gözeneklerin açılmasında yardımcı olacaktır. Cilt üzerinde yeterli miktarda temizliğin sağlanmasında etkilidir. Bu sabunu kullanmanız sonucunda akneler ile savaşacak ve yüzün yağlanma oranını dengeleyecek olduğundan sabunu kullanmaya başladığınız zaman sivilce azalmasında etkili olacaktır. Sivilceye yatkın olan yağlı olan ciltlerin diğer sabunlar gibi cildi kurutmadan yeterli miktarda nemli tutarak temizlenmesinde etkili olacaktır.

Yağlı ciltlere sahip olan kişilerin her gün düzenli kullanması gerekmektedir. Sabah ve akşam yağlı cildin temizliğinde sabunu kullanmanız ile birlikte temizliğinin sağlanır. İlk kullanımdan itibari ile birlikte yağlı ve kirlenmiş olan cilt kirinden arınacak olduğundan gözeneklerin açılmasını sağlayacaktır. Bunu hemen fark edeceksiniz.

Akne oluşması ile birlikte her cilde sahip olan insanlar için özel olarak üretilmiş ve kalıntı yapmadan hiçbir alerji riski oluşturmadan güvenle kişilerin kullanarak ciltlerini arınacaktır.

Neutrogena Sivilce Temizleyici Jel

Yağlı olan ciltlerin üzerinde meydana gelen sivilcelerin hızla yok olmasında etkili olan ve akne oluşmasını engelleyecek günlük kullanıma uygun olan bir temizleme heli olarak Neutrogena firması tarafından üretilmektedir. İçerisinde bulunan yoğun miktarda salislik asit sayesinde cildi zararlı kirlerden temizlemiş olacaktır. Özel olarak zenginleştirilmiş olan formülü sayesinde sivilcelere ve siyah noktalara karşı savaşacaktır. Kullanılmaya ilk başlanması ile birlikte cilt üzerinde şu etkiyi gösterecektir:

  • Ciltte yağı azaltacak;
  • Kirden arındıracak;
  • Sivilceyi azaltacak;
  • Ölü hücreleri temizleyecek;
  • Tıkalı gözenekleri açacaktır.

İçerisinde yağ olmaması sayesinde cildin tazelenmesini sağlayacaktır. Kullandığınız zaman temiz bir cilde sahip olacağınız gibi kullanımının kısa zaman içerisinde sağlıklı, pürüzsüz bir cilde sahip olmanızda etkili olacaktır.

Neutrogena Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

İlk kullanımı sonucunda cildin tıkanan gözeneklerinde derinlenmesine iyi bir temizleme yapması sebebiyle kişilerde sivilce oluşumunu azaltacaktır. Özel bir formüle sahip olduğundan sivilcelere karşı etkili olduğu ilk gün itibari ile kendisini gösterecektir. Cildin üzerinde oluşan yağ fazlalığı nedeniyle oluşan sivilcenin azalmasında yağ dengesini kurması sayesinde etkili olacaktır.

Düzenli olarak kullanımı ile birlikte cildin yağ dengesini cildi kurutmadan sağlayacaktır. Oluşacak ölü hücrelerin yok olmasını ve yağdan ya da bayanların yaptığı makyaj sonucunda tıkanan gözenekleri temizleyecektir.

Cilt üzerinde hem yumuşak bir görünüm oluşmasını sağlayacağı gibi düzenli kullanımı sonucunda pürüzsüz bir görünüme kavuşmasında etkili olur.

Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel

Sivilce sonrasında ortaya çıkacak olan sivilcelerin yok olmasında etkili olacaktır. Düzenli olarak en az 3 hafta düzenli olarak kullanımı sayesinde yüzde oluşan akne sonucunda meydana gelen siyah noktalarda ve sivilcelerin yok olmasında yardımcıdır.

Tıkalı olan gözeneklerin siyah nokta oluşması ile birlikte yağ ya da cildin kirlenmesi sonucunda oluşacaktır. İçerisinde bulunan mikro taneciklerin yardımıyla siyah noktalarda derinden bir temizlik yapacaktır.

Neutrogena Etkili Sivilce Jeli

Sivilce oluşması ile birlikte siyah noktaların akne sonrasında oluşmasıyla düzenli kullanımı sonucunda siyah noktaları ve sivilceleri azaltacaktır.

Cilt üzerinde oluşan kirin ve yağın sonucunda meydana gelen sivilcelerin yok olmasında etkiliyken aynı zamanda da siyah noktaların yok olmasında gözle görülür biçimde düzenli kullanımı sonucunda etki edecektir.

Neutrogena Hızlı Etkili Sivilce Jeli

Yağlı ciltlerde gözeneklerin tıkanması sonucunda rahat nefes alamaması ile birlikte cilt üzerinde sivilce oluşmasına neden olacaktır. Sivilcelerin üzerine sürülmesi ile birlikte çabuk kuruması ile birlikte jelin formülü sayesinde uygulanmasının ardından 4 saat içerisinde ortaya çıkan sivilce sonucunda kızarıklığın azalacak ve cilde herhangi bir zarar vermeden sivilcenin büyümeden küçülerek yok olmasında etkili olacaktır.

Neutrogena 3’ü 1 Arada Temizleme Jeli

Kirli ve yağlı cilde sahip olan kişilerin 7 gün boyunca düzenli kullanımı sonucunda gözeneklerin açılması ile birlikte hem siyah noktaların hem de sivilcelerin azalmasında faydalı olacaktır. Ciltte oluşan ölü hücrelerde de etkili ve tıkalı gözenekleri açarak cildin parlamasını engelleyecektir. Düzenli kullanımı ile birlikte cildin daha temiz kalmasında etkili olacaktır.

Neutrogena Sivilce Ürünlerinin Fiyatları

Ürün Adı Fiyatları
Neutrogena Sivilce Temizleyici Jel 17.92 TL
Neutrogena Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 12.68 TL
Neutrogena Siyah Nokta Temizleyici Peeling Jel 18.90 TL
Neutrogena Hızlı Etkili Sivilce Jeli 17.50 TL
Neutrogena Sivilce Yok Edici Sabun 44.30 TL
Neutrogena Hızlı Etkili Sivilce Jeli 15.38 TL
Neutrogena 3’ü 1 Arada Temizleme Jeli 14.73 TL1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 1 oy, ortalama: 5,00 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle