Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Sinoz Sivilce Kremi Kullanımı, Faydaları ve Fiyatı

Kullanımı başlaması ile birlikte krem sivilcelerin kurumasında etkili olarak aynı zamanda da iz kalmasını da engelleyecek, yeni sivilcelerin oluşmasını da engelleyecektir.

Sinoz Sivilce Kremi

Sinoz Sivilce Kremi

Sivilcelerin çok yoğun olarak ortaya çıkması ile birlikte sivilcelerin kurumasında etkili olacak ve sivilce izlerinin oluşması ile birlikte çukur görünümüne kavuşması ile birlikte bu izlerden ya da iltihaplı sivilcelerden kurumasında etkili olacaktır. Sivilceler sıklıkla oluşması yağlı ciltlerin oluşması ile birlikte ortaya çıkacak olan sorunların, Sinoz krem satın alınarak kullanılması ile birlikte şu sorunların yok olmasında oldukça etkili olacaktır.

  • Cilt lekeleri;
  • Siyah ve beyaz noktalar;
  • İltihaplı sivilceler;
  • Akne izleri;
  • Akneler.

Sinoz kremin etken maddelerinin tamamen doğal olması sayesinde oluşacak cilt problemlerinin üstesinden gelmekte oldukça etkili olmaktadır. Kremin etken maddeleri arasında olan bitkisel ürünler ve cildin çok faydasını görecek olan vitaminler ile birlikte cilt sağlığına oldukça faydalı olmaktadır. Cilt kremi olarak üretilen kremin içerisinde doğal olarak şu maddeler bulunmaktadır:

  • Aloe vera;
  • Pantenol;
  • Kinetin;
  • C vitamini;
  • Kollajen.

Sivilce kreminin içerisinde yoğun miktarda anemon çiçeği bulunmaktadır. Bu sayede de kişilerin doğal bir krem olması nedeniyle sivilcelerin hızla yok olarak kurumasında etkili olacaktır. Bir yerden aynı anda çok sayıda sivilce çıkması ile birlikte ya da kişilerin sivilceleri ile oynaması durumunda iz kalacaktır.

Bu iz cilt üzerinde çukur şeklinde görülmektedir. Kişilerde ise Sinoz kremi kullanmaya başlamaları ile birlikte bu sorunların üstesinden gelmesinde yardımcı olacaktır.

Sinoz Sivilce Kremi Kullanımı

Sivilcelerden ve cilt gözeneklerinin tıkanması ile birlikte ortaya çıkan siyah noktaların yoğun olması durumunda kişilerin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Sinoz kremin %100 bitkisel olması ile birlikte duru bir cilde kavuşmanızda oldukça etkili olmaktadır. Cilt üzerinde bitki özlerinin vitamin siyah noktaların çıkmasında etkili olması için sinoz cilt maskesini de kullanmanız daha etkili olacaktır. Cildin yağ dengesine kavuşmasında etkili olacaktır.

Sinoz akne kreminin bitkisel özleri sayesinde kimyasal bir madde kullanılmaması sayesinde yan etkileri bulunmamaktadır. %100 bitkisel olan bir içeriği ile birlikte kullanılmaya başlanmasının ardından çok kısa süre içerisinde etkisini gösterecektir.

Cilt üzerinde oluşan kusurların hızlı bir şekilde yok olmasını sağlayacak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanız konusunda da etkili olacaktır.

Temizlenmiş cilt üzerine kusurları engellemek için kullanmalısınız. Sabah ve akşam kullanımına akne giderici krem olarak uygun olmaktadır. Göz çevresine uygulanmasından kaçınmanız gerekmektedir. Olumlu etkisi olana kadar her sabah ve akşam düzenli olarak kullanılmalıdır. Kremin gözle temas etmesi durumunda kişilerin boş suyla gözlerini yıkaması gerekmektedir.

Sinoz Sivilce Kremi Faydaları

Cilde yoğun miktarda yağlanması ile birlikte kullanımına bağlı olarak yağlanmanın oldukça azalmasında etkili olacaktır. Cilt üzerinde meydana gelen bakterilerin ve mikroorganizmaların cilt üzerinde meydana gelmesi ile birlikte yerleşmesi durumunda üremesi ile birlikte sivilceler çoğalacaktır. Bu durumda kişilerin oluşan bakterileri engellemesinde etkili olması için bu ürünü kullanması oldukça etkilidir.

Fazla cilt üzerinde yoğun olarak sivilcelerin görülmesi söz konusu olur. Cildin fazla yağlanmasını engelleyecek ve mat bir görünüme kavuşarak cildin daha çok pürüzsüz bir görünüme kavuşmasında etkili olacaktır. Düzenli olarak kullanımı sonucunda cilt üzerinde bakterilerin ve aşırı yağlanma sonucunda oluşan sivilcelerin kurumasında etkili olacaktır. Sinoz kremi ve maskesini kullanmanız sonucunda cilde hiçbir zarar vermemesi ile de bilinmektedir.

Düzenli kullanımı ile birlikte yağ dengesini sağlayacak olduğu için oluşacak sivilcelerin engellenmesinde içerisinde doğal olan bitki özleri sayesinde engellemiş olacaktır. İçerisinde bulunan cilt sağlığına faydalı olan vitaminler ile birlikte cildin kızarıklık oluşması ya da tahriş olması durumlarının da önüne hızlı bir şekilde geçecektir.

Sinoz Sivilce Kremi Fiyatı

Temizlenmiş cilt üzerine sürülmesi ile birlikte bakterilerin yok olmasını ve cildin yağ oranını dengeleme konusunda etkilidir. Siyah noktalarından şikayet eden kişilerin satın alarak kullandığı krem sonucunda pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

Krem Adı Fiyatı
Sinoz Sivilce Kremi 69.00 TL

Kremi anlaşmalı eczanelerden ve kozmetik mağazalarından satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda da kremin İnternet üzerinden alış veriş yapacak olduğunuz sitelerden de satın alabilirsiniz. Cildin yağ dengesini sağlayacak olan ve gözeneklerin açılarak daha pürüzsüz bir cilde kavuşmasını sağlayacak olan kremi satın alıp temizlenmiş cilde uygulamanız ile birlikte etkisini hemen göreceksiniz.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 1 oy, ortalama: 5,00 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle