Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Sebamed Sivilce Ürünlerinin Kullanımı ve Fiyatları

Sivilce oluşması ile birlikte hızlıca kuruması ve iz bırakmaması için Sebamed sivilce ürünlerini satın alarak kullanmanız ile birlikte sivilceler iz bırakmadan kendiliğinden kuruyacaktır.

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Sebamed Sivilce Ürünleri

Tüm cilt tipleri için geliştirilmiş olan ve renkli sivilcelerin oluşması durumunda sivilcelerin örtücü görevi ile etkili olmaktadır. 10Ml olarak satın alacak olduğunuz örtücü krem sayesinde cildin rahatlamasında etkili olacaktır. Tedavisi edilmesine rağmen sivilcelerde iz kalaması ya da siyah noktaların oluşması durumunda çok hızlı bir şekilde sivilcelerde iyileşme oluşmasında etkili olacaktır. Hızla etki edecek olmasından dolayı cildin rahatlamasını ve etkili olmasında fayda sağlayacaktır.

Cildin sağlıklı görünümüne kavuşmasında etkili olacaktır. pH değeri olarak 5.5 olması sayesinde cildin yeterli dengesine kavuşmasında etkili olacaktır. Bu sayede de meydana gelecek olan sivilceler için üretilmiştir. Aynı zamanda da siyah noktaların da kullanılmaya başlanması ile birlikte yok olmasında etkili olacaktır. Oluşacak cilt bozukluklarına karşı da etkili olması ile bilinmektedir. Özel formülü sayesinde cilt üzerinde meydana gelen bozuklukların ve pürüzlerin oluşmasını engelleyecektir. 

İltihaplı sivilceler oluşması ile birlikte sivilcenin üzerine parmağınıza bir miktar sıkarak sivilce üzerine uygulamalısınız. Sivilcenin patlatmadan sivilce üzerine uygulamalısınız. Sivilcelerin tedavisinde günlük uygulanması ile etkili olacaktır.

Sebamed Clear Face Care Jel

 Cildin asit miktarını dengeleme konusunda fonksiyonları harekete geçirip cildi desteklemesi ile bilinmektedir. Sağlıklı bir cilde sahip olacağınız için pH değeri 5.5 olmaktadır. Bu sayede cildin yeterli miktarda nem tutmasında etkili olacaktır. Cildin yağ dengesini de sağlayacaktır. Akneli olan ciltlerde yardımcı olacak ve sivilcenin yoğun olarak oluştuğu ciltlerde beslenmesi ve yumuşatması ile bilinmektedir. Özellikle de sivilce sonucunda tahriş olan cildin uygulanması ile birlikte tahriş olan cilt üzerinde rahatlamanın oluşmasını sağlayacaktır. Aknenin oluşması ile birlikte dengenin sağlanmasında etkili olacaktır. Bakteriler sonucunda sivilce oluşması ile birlikte bu durumu engelleyecektir. Bakterilerin ölmesini ve yeni sivilce oluşmasının önüne geçecektir. İçerisinde yoğun miktarda şu maddeler bulunmaktadır:

  • Allantoin;
  • Aloe barbadensis;
  • D- pantenol;
  • Hiyalüronik asit.

İçerisinde yağ içermediği gibi aynı zamanda da emülgatör içermemesi sayesinde cilde zararlı olan renklendirici de barındırmamaktadır. Tüm akne sorunu olan cilt tipleri için uygun olan bir jel olmaktadır.

Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü

Anti bakteriyel köpüğü olarak satın alınarak yağlı olan ciltlerde oluşan sivilcelerin ve siyah noktaların yok olmasını sağlayacaktır. İçerisinde alkali içermemesi sayesinde cilt üzerinde toleransın oluşmasında etkili olacaktır. Cilt kurumasını engelleyecek ve nüfuz etmesi ile etkili olmaktadır. Temiz cilde uygulanması ile birlikte meydana gelecek olan sivilcelerin kurumasında etkilidir.

Akneli cilt üzerine çok az miktarda sürülmelidir. Aktif formülü sayesinde günde iki defa uygulanmalıdır. Sabah ve akşam cilt üzerine az miktarda uygulanması sonucunda cilt üzerinde bakım sağlamasında etkili olacaktır. Siyah noktalardan kurtulmak için düzenli olarak kullanımı gerekmektedir.

Sebamed Clear Face Sabun

Düzenli kullanımıyla birlikte cilt üzerinde bakteri oluşmasını engelleyecek yumuşak kıvamlı bir sabun olmaktadır. Nemlendirici özelliği sayesinde cilt üzerinde denge oluşmasında etkili olacaktır. Bu sayede cildin sivilcelere karşı sabaşacak ve yeni sivilceler oluşumunu engellemiş olacaktır. Cilt temizliği yapabilmek için hem sabah hem de akşam düzenli olarak kullanmak sonucunda siyah noktaların ve sivilcelerin üzerine geçmiş olacaksınız. Sebamed sivilce sabunu ile birlikte cildin üzerinde oluşan sivilcelerin kurumasında etkili olur.

Akneli ciltler için özel olarak üretilen sabun, yağlı cildin dengesini korumasında ve yeterli miktarda nem oluşmasını sağlayacaktır. Bu sayede yeni ortaya çıkacak olan sivilcelerin oluşumunu da engelleyecektir.

Sebamed Sivilceli Ciltler İçin Güneş Kremi

Güneşe çıkmadan önce cilt üzerine en az 20 dakika öncesinde uygulanması gerekmektedir. Cilt canlılığını koruyacağı için yağ dengesini de koruması ile bilinmektedir. Çok kolay sürülmekte ve akneli ciltler için özel olarak üretilmektedir. İçerisinde ki E vitamini sayesinde cildin yeni sivilce oluşmasını ve güneşin zararlı olan ışıklarından cildin etkilenmemesini sağlayacaktır. Kullanılmaya başlaması sonrasında cildin daha canlı olarak görünmesinde etkili olacaktır.

Alkol içermemesi sayesinde ve paraben olmaması nedeniyle bütün cilt tipleri için etkili olmaktadır. Her zaman terleme sonrasında cilde az miktarda uygulanması sonucunda yeni sivilceleri önleme konusunda etkilidir.

Sebamed Sivilce Ürünlerinin Fiyatları

Ürün Adı Fiyatları
Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem 23.50 TL
Sebamed Clear Face Care Jel 44.72 TL
Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü 38.37 TL
Sebamed Clear Face Sabun 18.90 TL
Sebamed Sivilceli Ciltler İçin Güneş Kremi 58.92 TL

 
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 1 oy, ortalama: 5,00 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle