Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Kremler ve Fiyatları

Kuru ve hassas cilde sahip olan kişilerin ciltlerin semptomlarını azaltmak ve cildin nemini kazanması için etkili olan nemlendirici krem markaları ve fiyatları.

Mustela Hydra Babe Nemlendirici Krem

Özellikle de bebeklerin ciltlerinde kuruluk meydana gelmesi ile birlikte %86 doğal olarak üretilmiş olan bu krem cildin nemlenmesini sağlayacaktır. Cilt üzerine sürülmesinin ardından hızla emilecek ve cildin yeterli miktarda nemlenerek kuruluğun son bulmasını sağlayacaktır. Bebeklerin doğumundan itibaren güvenle kullanabilir ve bebeklerin ya da çocukların ciltlerini koruma özelliği bulunmaktadır. Cilt üzerinde alerjik reaksiyon oluşmasını engelleyecektir. Kremin doğal olması ve içerisinde şu maddeler bulunmaktadır:

  • Jojoba yağı;
  • Karite yağı;
  • E vitamini;
  • Avokado perseose.

Krem 58,95 TL ücretle satın alarak cildin korunması için ve yeterli miktarda kuruluğa ulaşması için etkili olmaktadır. Hoş kokusu bulunduğu için sürülmesi sonucunda rahatsız edecek bir koku oluşmayacaktır. Cildin yumuşamasında ve beslenmesinde etkili olur. Dış etkenlere karşı koruyacaktır.

Nivea Nemlendirici Krem

Kuru cilde sahip olan kişilerin en iyi cildin nemlenmesini sağlayacak krem hangisidir diye düşünmektedir. Nivea markası tarafından üretilen nemlendirici krem içerisinde doğal mineraller sayesinde kullanımı itibari ile anında cildin nemlenmesinde etkili olacaktır. Cildin daha sağlıklı görünümünde yardımcı olur. İçerisinde provitamin B5 bulunmaktadır. Bu bileşen sayesinde özellikle de kışın kuru ciltlerinden şikayet eden kişilerin 22,33 TL ücretle satın alarak kullanmalarının ardından istedikleri gibi pürüzsüz bir cilde sahip olacaklardır. Kremin her zaman için cilt üzerine sürülmeden önce temizlenmesi ve bu şekilde sürülmesi önerilmektedir. Günlük kullanıma uygun ve cilt tonunda oluşan leke sorunlarının hızla yok olmasını sağlayacaktır.

Erken yaşlanma belirtileri arasında olan kırışıklığın oluşmasını engelleyecektir. Cildin kusurlarının yok olmasını ve güneş ışınlarından kullanımı sonrasında koruyacaktır.

Limonian Tangerine Vita Krem

Bol miktarda C vitamini içermesi sayesinde kuru cilt sonucunda yıpranmış ciltlerin hızla iyileşmesinde etkili olacaktır. Cildin canlılığını tekrardan kazanması konusunda tamamen doğal cilt sağlığına şifalı olan bitkiler ile üretilen bu krem ilk kullanımı itibari ile cildin nemlenmesinde etkili olacaktır. İçerisinde mandalina kabuğunun özü yoğun miktarda bulunmaktadır. Cilt kuruluğuna iyi geldiği gibi aynı zamanda da cilt üzerinde oluşan ton farklılığının da yok olmasını sağlayacaktır. Özellikle de soluk ciltler üzerinde etkili olacaktır. Kremin içerisinde şu doğal bitkiler yoğun olarak bulunmaktadır:

  • Yeşil çay;
  • Papatya sarısı;
  • Lavanta çiçeği;
  • Adaçayı;
  • Semizotu;
  • Biberiye.

45,63 TL ücretle tamamen doğal olan bu kremi kuru cilde sahip olan kişiler satın alarak kullanabilirler. Her gün düzenli kullanımı tavsiye edilmektedir. Kullanımı sonrasında cildin nemlenmesini ve cilt üzerinde oluşan problemlerin azalmasını sağlayacaktır. Ayrıca zararlı olan güneş ışınlarından insanları koruyacak olduğundan cilt lekelerinin oluşmasını da engelleyecek ve kırışıklık oluşmasını engelleyecektir.

La Roche-Posay Hydreane Riche Krem

Hassas ve kuru ciltlere sahip olan ciltler üzerinde kuruluğun giderilmesinde etkili olacaktır. Cildin çok fazla su kaybetmesi sonucunda ortaya çıkacak olan döküntülerin üzerine sürülmesinin ardından bu döküntülerin yok olmasında etkili olacaktır. Kuru ciltlerin nemlenmesi ve çevresel faktörler neticesinde kuruyan cildin nemini koruyacaktır. Özellikle bu kremi 75 TL ücretle satın alarak hassas cilde sahip olanlar kullanabilir. Bu kremin üretilmesi çok kuru olan ve hassas ciltlerin nemini sağlamak için üretilmiştir. Cildin doğal dengesini koruyacak ve cildin kuruluk sonucunda ortaya çıkacak olan sertleşmesini engelleyecektir. Cildin yeterli miktarda esnekliği yaşaması konusunda ve esnekliğin sağlanmasında etkili olacaktır.

Nemlendirici özelliği olan kremin günlük kullanımına uygun olması nedeniyle hem sabah hem de akşam cilt üzerine uygulanmalıdır. Kremin her zaman için temiz cilt üzerine kullanmalıdır.

Vichy Aqualia Thermal Krem

Cilt gün içerisinde oldukça fazla su kaybetmesi sonucunda kuruluk ortaya çıkar. Bu kuruluğun cilt üzerinde bir süre sonrasında semptomları oluşmasına neden olur. Özellikle cilt nemi kazandırılmaması sonucunda cilt canlılığını kaybedecek ve mat bir görüntünün oluşmasına neden olur. Cilt kuruluğu sonrasında cilt üzerinde belirgin çizgilerin oluşmasına neden olur. Nemlendirici kremi 54,69 TL ücret ile satın alarak kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren cildin su kaybederek meydana gelecek olan kuruluğun yok olmasını sağlar. Nemi tekrardan cilt üzerinde olmasını sağlayacaktır. Ayrıca cilt üzerinde uygulanması sonucunda hassas cilde sahip olan kişilerin daha taze ve aydın bir cilde kavuşmalarını sağlayacaktır.
Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekle