Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Bioderma Sivilce Lekesi Giderici Ürünler ve Fiyatları

Sivilce oluşması ile birlikte oynanması ya da sürekli aynı yerde akne çıkması ile birlikte sivilce lekesi oluşacaktır. Bioderma tarafından sivilce lekesi giderici ürünleri.

Bioderma White Objective Hand Krem

Sivilce lekelerine karşın özel olarak üretilmiş olan leke kremi olmaktadır. Nemlendirici özelliği olduğu gibi aynı zamanda da koruyucu bir özelliği olmaktadır. El kremi olarak üretilmiş ve zararlı güneş ışınlarından insanları korumaktadır. Sivilce sonrasında oluşan lekelerin hızla yok olarak normal cilt rengine dönmesinde etkili olan ve leke oluşumuna karşı da cildi koruma konusunda etkili olan korumaya yardımcı olacak bir krem olmaktadır. Bir kere sürülmesi ile birlikte leke görünümünü ve kahverengi leke görünümünü azaltarak en az 8 saat boyunca cildin nemlenmesinde etkili olacaktır. Ürünün bileşiminde şu maddeler kullanılmaktadır:

  • Termal water;
  • Mannitol;
  • Laminaria ochroleuca extract;
  • Xanthan gum.

Lekeli ciltlerin normal cilt tonuna dönmesinde etkili olmaktadır. İstenilen sıklıkta kullanımı uygun olacaktır. Kişilerin zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlayacak olan krem ideal bakımı yapacaktır. Krem parfüm içermemesi nedeniyle her tür cilde sahip olan kişiler güvenerek kullanabilir.

Bioderma White Objective Krem

Lekeli olan ciltlere sahip olan kişilerde sivilce ya da güneş lekesi oluşması durumunda aydınlatıcı etkisi ile birlikte sürülmesi sonucunda lekeli ciltlerin normal cilt görünümüne kavuşmasında etkili olacaktır. Aydınlatıcı özelliği sayesinde leke görünümünü ciddi oranda azaltma konusunda etkili olacaktır. Özel geliştirilen formülü sayesinde lekelerin üzerine sürülmesi sonucunda leke arındırıcı losyon olarak kullanılması ile birlikte temizleyici solüsyon olarak üretilmektedir. Cildin temizlenmesinde etkili olduğu için cilt üzerinde meydana gelen kir ve makyaj kalıntılarından arındırma konusunda yardımcıdır.

Cilt temizliğini yaparken aynı zamanda da aydınlama sağlaması konusunda da etkili olacaktır.

Yüz bölgesinde ve göz çevresinde oluşacak temizliği sağlayacaktır. Cilt temizliğinde oluşmasında sabah ve akşam uygulanması durumunda düzenli kullanması yeterli olacaktır. Bir parça pamuk ıslatılması ile birlikte yüz ve göz çevresi içerisine uygulanmalıdır. Aydınlatıcı olduğundan sürülmesi sonucunda durulama gerektirmeyecektir.

Bioderma White Objective Serum

Gece bakımı olarak serum olduğu için leke karşıtı olarak geliştirilmiştir. Akne sorunu olan ve bu nedenle de sivilce izi oluşan kişilerde leke giderici özelliği sayesinde kişilerin cildinin aydınlatıcı özelliği olan ve yoğun bir bakım sağlayarak cildin lekelerinin giderilmesinde etkili olmaktadır. Rahatsız edici lekelerin görünümünü azaltacağı gibi aynı zamanda da lekelerin tekrardan ortaya çıkmasını da ciddi oranda önleme konusunda etkili olacaktır.

Canlandırıcı ve dokuya hassaslık özelliği verecek olan cildin aydınlanarak ışıltılı bir görünüm sağlamasında etkili olacaktır.

İçerisinde bulunan yoğun miktarda Vitamin C sayesinde kahverengi lekelerin oldukça azalmasında etkili olmaktadır. Gece bakım kremi olması sayesinde doğrudan lekelerin üzerine uygulanmalıdır. Yüz ve boyun bölgesinde gelişen sivilce lekeleri giderici olarak üretilmektedir.

Bioderma White Objective H2O

Kurumuş ciltlerin nemlenmesinde etkili olan ve cilt üzerinde ki sorunların üstesinden gelerek lekelerin yok olmasında etkili olmaktadır. Hassas ciltler için özel olarak üretilmiş ve yetişkinlerin kullanması için temizleyici solüsyon olarak kullanımı uygun olmaktadır. Yüz bölgesinde meydana gelen ve göz bölgesinde oluşan lekelerin temizlenmesinde etkili olacaktır. Aynı zamanda da bu ürünü makyaj ve yüz kiri temizliğinde de kullanmanız etkili olacaktır. Her zaman için günlük olarak kullanımı etkili olmaktadır. Hassas ciltler için üretilmiş ve kahverengi lekeler ya da akne lekelerin cilt üzerinden arınmasını ve normal cilt rengine dönmesinde etkilidir. Tıkalı olan gözenekleri açarak cildin derin bir nefes almasında da etkili olacaktır.

Bioderma White Objective Foaming Cleanser

Cilt tonu üzerinde oluşan lekelerin yok olmasında ve tonun eşitlenmesinde yardımcı olacak peeling özelliği olan bir yıkama jeli olmaktadır. Kısa süreli kullanımı sonucunda etkisini hemen gösterecek ve tüm cilt tipine sahip olan kişilerde cilt tonunu eşitleyerek cildin mat görünümünden kurtulması ve aydınlanmasında çok etkili olan bir ürün olmaktadır. Cilt temizliğini nazik bir şekilde yapacaktır. Lekelerin görüntüsünü ciddi oranda azaltacaktır. Cilt tonunda eşitleme sağladığı için normal görünüme kavuşmasında da etkili olacaktır.

Düzenli kullanımı ile birlikte cilt temizliğini yaparak, tıkanmış gözeneklerin açılmasında etkili olacaktır. Lekelerin hızla yok olarak normal görüntüsüne kavuşmasında etkili olan bir üründür.

Bioderma Leke Giderici Ürünlerin Fiyatları

Krem İsmi Fiyatı
Bioderma White Objective Hand Krem 49.90 TL
Bioderma White Objective Krem 47.92 TL
Bioderma White Objective Serum 65.02 TL
Bioderma White Objective H2O 47.36 TL
Bioderma White Objective Foaming Cleanser 99.50 TL

 
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 1 oy, ortalama: 4,00 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle