Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Akneye İyi Gelen Temizleme Jelleri ve Güneş Koruyucular

Akneli ve yağlı ciltlere iyi gelen ve yağ dengesini sağlayarak cildin daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayacak olan temizleme jelleri ve nemlendirici kremler.

La Roche – Posay

Akneli ve tahriş olmuş ciltlerin güneşin zararlı ışıklarından korumakta olduğu gibi aynı zamanda da cilt üzerinde akne oluşmasını engelleyecek nemlendirici ve ciltleri temizlemek konusunda etkili olmaktadır. Dış etkenlere karşı cildin koruması ile bilinmektedir. İçerisinde bulunan mineraller ve elementler ile birlikte selenyum gibi maddeler sayesinde cildin rahatlamasını sağlayacaktır. Her kullanım sonrasında cildin rahatlamasını ve zararlı etkenler karşısında cildin tahriş olmasını engelleyecektir. Etkisi ilk kullanımdan itibaren kendisini gösterecektir. Özellikle de yazın aşırı terleme sonucunda cildin üzerinde meydana gelecek olan aknelerin oluşma riskini azaltacaktır. Nemlendirici özelliğe sahip olan nemlendirici bir termal su olmaktadır. Her zaman için ihtiyaç halinde sprey olduğu için sıkılmalıdır ve etkisinin oluşması için 3 dakika beklemeniz yeterli olacaktır.

Eczanelerden ya da alışveriş sitelerinden 40.99 TL ücretle satın alarak akneye sahip olan ciltler kullanabilir.

Eeose Sericin Bio Super

Yüzün temizleme jeli olarak en etkili nemlendirici jeller arasında olmaktadır. Nemlendirici özelliği olmaktadır. Cildin görünümü konusunda etkili olduğundan parlaklığı ve canlı bir cildin olmasında etkili olmaktadır. Daha yoğun olarak akneye eğimli olan ciltlerin akne oluşumunun önüne geçmektedir. Cilt bakım seti olarak alacak olduğunuz ürün cildin nemini yeteri miktarda sağlanacaktır. Kullanımımı ile birlikte cildiniz üzerinde şu etkiyi göreceksiniz.

  • Akne oluşumunu azaltır;
  • Cilde parlaklık verir;
  • Cildin canlanmasını sağlar;
  • Cildin temizlenmesi;
  • Yumuşak görünmesini;
  • Pürüzsüz bir görünüm.

Koruyucu etkisi sayesinde cildin temizlenmesinde etkili olan bir jel olmaktadır. İçerisinde etken olan Sericin ve Fibroin sayesinde ölü derinin ve hücrelerin yok olarak gözeneklerin temizlenmesinde etkili olacaktır. Bu sayede cilt temizliğinde etkili olduğundan daha rahat nefes almasını sağlayacaktır. Günlük bakım olduğundan hem sabah ve hem de akşam olarak kullanabilirsiniz.

Vichy Normaderm Nemlendirici

Vichy normaderm nemlendirici losyon olarak akneli ciltlerin oluşmasını engelleyecektir. Cilt sağlığını ve cildin hassasiyetini arttıracak ve gözle görülür biçimde etkili olması ile bilinmektedir. Cilt üzerinde esnekliğin oluşmasını sağlayacaktır. Cilt üzerinde oluşan aknelerin azalmasında etkili olacaktır. Akne olan ve iltihaplı ciltlerin bakım yapmasını sağlayacak olan ve cildin güzelleşmesini sağlayacaktır. Sürekli olarak akneleri ile sorun yaşamakta olan kişilerin akneye ne iyi gelir sorusu karşısında Vichy tarafından üretilen bu krem oldukça etkili olmaktadır.

Özel formülü ile birlikte aknenin gözle görülür biçimde azalmasında etkili olacaktır. Çok güzel bir kokuya sahip olması sayesinde cildin yumuşamasında etkili olacaktır. Cildin daha nemli olmasını sağlayacak olduğundan daha parlak bir cilde kavuşmasında da etkili olacaktır. Cildin yeterli miktarda nemlendirme konusunda etkili olduğundan özellikle de bayanların zararlı olan güneş ışınları karşısında ve makyaj, sigara kullanımı gibi çevresel etkenler karşısında kişilerin cilt bakımında etkili olacaktır. her zaman temiz olan cilt üzerine sürülmesi gerekmektedir.

Solante Acnes Güneş Koruyucu

Cilt üzerinde oluşan fazla yağlanma ile birlikte ortaya çıkan aknelere iyi gelen ve cildin parlamasını önleyecek olan güneş koruyucu krem olmaktadır. akne izi olması sonucunda izlerin geçmesinde etkili olan sivilcelenme gibi sorunlu ciltlerin azalmasında etkili olacak bir krem olmaktadır. Bu krem bütün cilt tipleri için özel olarak üretilmiştir. Her zaman için temizlenmiş cilt üzerine sürülmeli ve cildin yağlanma ya da kirlenme gibi durumlarından yok etmesinde etkili olacaktır.

Özellikle de tıkanmış cilt gözeneklerinin açılmasında etkili olacaktır. Cildin tıkalı olan gözeneklerini açarak rahatlamasını sağlayacaktır. Bu sayede de cildin kızarıklığını da giderecektir.

Bioder Acnium Sebum Nemlendirici Krem

Yağlı ciltlerde meydana gelen aknelerin yok olmasında etkili olan yağ dengeleyici olan ve cildin nemlenmesinde etkili olan bir krem olmaktadır. Cilt üzerinde bölgesel olarak hassaslığı sağlamak için ve yağ dengesini sağlamak konusunda yardımcı olacaktır. Meydana gelecek olan kızarıklığın ve oluşan aknelerin yok olmasında etkili olacaktır. Cildin nemlenmesi konusunda ve cilt parlaması meydana gelmesi konusunda bunun önüne geçmesi konusunda etkili olacaktır.

Cilt üzerinde parlamanın önüne geçerek pürüzsüz bir görünüm sağlayacak olduğundan bu konuda cildin güzel görünmesinde etkili olacaktır.

Cilt yeteri kadar esnek olmasında etkili olacaktır. Canlı bir görünüm sağlayacaktır. Yağlı ciltler olması ile birlikte ortaya çıkacak olan hasarın yok olmasında etkili olur. Yağ oranını dengeleyecek koruyucu bir özelliği sayesinde aknelerin oluşmasında etkili olacaktır. Akne meydana gelmesi ile birlikte iyileşmesi ardından iz kalacaktır. Yağlı ciltlerin akneye karşı meyilli bir yapısı olması durumunda bununla savaşacaktır.
Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekle