Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Salvolin Salyangoz Akne ve Leke Giderici Krem

Salvolin salyangoz akne ve leke giderici krem içerisinde bulunan salyangoz özü ve diğer maddeler sayesinde cilt hücrelerinin yenilenmesinde ve cildin korumasında etkili olacaktır.

Salvolin Salyangoz Akne Leke Giderici Krem

Cilt bakımında son yıllarda akne ve leke giderici bir krem olarak Salvolin Salyangoz Kremi kullanan kişilerin memnun kaldığı bir ürün olmaktadır. Cilt bakımında ve cildin iyileşmesinde oldukça etkili olmaktadır. Salyangoz özü ana maddesi olduğundan allantoinin oldukça fazla bulunmaktadır. Ayrıca krem içerisinde cilde faydalı olan protein miktarının da fazla olduğu bilinmektedir. Vitamin sayesinde cilt hücrelerinin iyileşmesinde etkili olmaktadır. Ayrıca içerisinde bulunan doğal antibiyotik sayesinde kişilerin ciltlerini iyileştirici etkisi olmaktadır. Ayrıca cildin yenilenmesinde etkili olan Shea yağı sayesinde cilt çizgilerine ya da yaşlılık nedeniyle ortaya çıkan kırışıklığın iyileşmesinde de etkili olmaktadır.

İnsanların hasar görmüş olan dokuların iyileşmesi ve yaraların oluşması sonucunda kalan cilt üzerinde ki lekelerde oldukça etkili olan bir krem olmaktadır. Bu kişilerin kullanmaya başlaması ile birlikte cildin güçlenmesini sağlayacak doğal bir krem olmaktadır. Kremin içerisinde bulunan Hyaluronic Acid sayesinde kullanmakta olan kişilerde şu etkiler görülecektir:

 • Erken yaşlanmayı önler;
 • Cilt kırışıklıklarını giderir;
 • Akne izlerini yok eder;
 • Cildin pürüzsüz olmasını sağlar;
 • Yara izlerini önler.

Kullanacak olan kişilerin düzenli olarak temizlenmiş cilt üzerine uygulamaları ile birlikte etki edecek olduğu bir gerçek olmaktadır. Bu kremin düzenli olarak uygulanması ile birlikte etkisi görülmeye başlar.

Cilt izlerini yok etmek için kullanacak olan bir kişinin en az 4 ile 6 hafta arasında bu kremi kullanmaları oldukça etkili olacaktır.

Salvolin Salyangoz Kreminin İçeriği

İnsanların ciltleri zamanla yaşlılık sonucunda ya da çevresel etkenlerden ötürü yaşlanmaya ve yıpranmaya başlayacaktır. Cildin yıpranması ile birlikte kırışıklıklar ortaya çıkması ve ölü hücrelerin birikmesi ile birlikte lekeler oluşacaktır. Salvolin Salyangoz Kremi kullanımı ile bunun önüne geçecektir. Akne ve sivilce çıkması ile birlikte ciltte bir iz kalması durumunda bu kremi sürmeniz sonucunda cildin üzerinde oluşan lekelerin azalmasında etkili olur. Kremin içeriğinde şunlar bulunmaktadır:

 • Vitaminler;
 • Glikolik asit;
 • Shea ağacı yağı;
 • Aquaxyl;
 • Kalojen;
 • Elastin;
 • Allantoin.

Kremin içerisinde en önemli madde salyangoz özü olmaktadır. Bu sayede de cilt üzerinde oldukça etkili olup, cildin hücrelerinin yenilenmesinde çok etkili olması ile bilinmektedir. Özellikle de cildin dış etkenlere karşı daha korumasını sağlayacaktır. Bu sayede de ilk kullanımı ile birlikte cilt üzerinde ki etkisini kısa süre içerisinde fark edeceksiniz.

Her türlü cilt üzerine rahatlıkla uygulayabilecek olduğunuz, kişilerin ciltlerinde etki etme süresi her zaman için düzenli kullanımına ve kişilerin cilt üzerinde oluşan aknelerin ve izlerin derecesine göre değişmektedir.

Salvolin Salyangoz Kreminin Kullanımı

Salvolin Salyangoz kreminin kullanmaya başlamadan öncesinde cildin temizliğinin çok iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bunun için kremi cilde sürmeden öncesinde cildin sabun ve bol suyla temizliğinin yapılmasının ardından kurulanmalıdır. Her zaman için kuru ve temiz cilde uygulanması gerekmektedir. Krem çok az miktarda cilt üzerine uygulanmalı ve daha sonrasında dairesel hareketler ile cilt üzerine yaymanız gerekmektedir. Kremin ilk kullanımı sonrasında etkisini düzenli olarak 4 hafta boyunca kullanımı sonucunda cildin yenilendiğinin de farkına varacaksınız. Cildin yenilenmesi için en az 4 hafta boyunca günde 2 defa temiz bir cilt üzerine kullanmanız cildin yenilenmesinde etkili olacaktır.

Leke ve akne tedavisi için Salvolin kremi sorunlu ciltlere uygulayacak olan kişilerin düzenli olarak sorunlu bölgeye uygulamaları tavsiye edilmektedir. Bu kremin tüm cilt tiplerine uygun olması sayesinde herkesin cilt üzerinde ortaya çıkan lekelerin yok olması için kullanabilirler. Salvolin Salyangoz kreminin cilt lekeleri ya da cilt üzerinde akne üzerine günde iki defa uygulanması ile birlikte 12 ile 16 hafta arasında bu kremin cilt faydalarına iyi geldiği bilinmektedir.

Kremin kullanım amacına göre belli süre ile kullanımı ile cilt lekeleri ve akneler de etkili bir şekilde iyileşme görülmektedir. Hafif akne ve leke izleri için en az 4 ile 6 hafta arasında değişen bir süre ile kullanılması önerilmektedir. Daha yoğun olan yara ya da çatlak gibi izler olması durumunda kişilerin 12 ile 16 hafta arasında bu kremi uygulamaları yani 2 kutu Salvolin Salyangoz Kremi kullanmaları tavsiye edilmektedir.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 1 oy, ortalama: 5,00 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle