Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Cilt Lekeleri İçin Krem İsimleri, Kullanım şekilleri ve Fiyatları

Ciltte oluşan kahverengi lekelerin, hamilelikte ya da güneş ışınları sonucunda meydana gelmesi neticesinde, cilt lekeleri tedavisinde etkili olan krem isimleri.

Cilt Lekeleri İçin Krem İsimleri

Madecassol Merhem

Cilt üzerinde oluşan lekelerin tedavisinde etkili olacak ve cilt üzerinde yara izi ya da yanık gibi hastalıkların hızlı bir şekilde iyileşmesinde etkili olacaktır. Bunun için kişilerin eczanelerden satın alacağınız ilaç SGK kapsamında da ödenmektedir. Güneş lekeleri ya da diğer lekelerin tedavisinde etkili olan bu kremin Centella asiatica etken maddesi bulunmaktadır. Eczanelerden 20.21 TL ücretle de bu merhemi satın alabilirsiniz. Krem günde iki defa cilt üzerinde meydana gelen kahverengi lekelerin üzerine sürülerek kalmalıdır. Bazı ciltlerde yan etkilerin oluşumuna neden olabilir. Ciltte yanma ya da kaşıntının olduğu durumlar görülebilir.

Loreal Leke Kremi

Loreal cilt leke kreminin kullanımı sonucunda içerisinde ki bileşenin LHA formülü sayesinde cilt üzerinde hızla iyileşmenin olmasında etkili olacaktır. Ciltte lekeleri giderici özelliği olan ve düzenli olarak kullanımı sonucunda kesin olarak kahverengi lekelerin yok olmasını sağlayacak krem kesin olarak etkili olması ve lekeleri giderici özelliği olması için lekelerin gebelik sırasında olması durumunda soyucu özelliği bulunmaktadır.

Bu kremi gebelikte cilt lekeleri olduğunda rahatsız edici görüntüden kesin olarak kullanılmak için 49.90 TL ücret ile de satın alacağınız bu krem sayesinde cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz.

Vichy Leke Kremi

Güneş lekelerinin normal cilt tonuna ulaşması konusunda etkili olan ve içerisinde PhE-Resorcinol sayesinde kullanımı sonucunda ciltte ki lekelerin kısa süre içerisinde gözle görülür biçimde azalmasını sağlamaktadır. Hamilelikte oluşan yüz bölgesinde meydana gelen lekelerin etkili olarak azalacak olduğu bu krem 129.00 ücretle satın alabilirsiniz. Leke kremini kullandığınız zaman ciltte şunları fark edeceksiniz:

  • Cilt renginde eşitlik;
  • Koyu lekelerin azalması;
  • Cildin güzelleşmesi;
  • Cildi koruması.

Kullanımı sonucunda güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması ile bilinmektedir. Termal su içerdiği için cildi güçlendirecektir. Paraben içermemesi ile bilinmektedir.

Biolog Leke Kremi

İnternet ya da eczanelerden 129.00 TL ücretle alacağınız krem doğal bitkisel yağlar ile elde edilmiş ve SPF 15 özelliği bulunmaktadır. Güneş ışınları sonucunda ciltte kahverengi lekeler meydana gelirse ya da gebelikte oluşan bu cilt tonunun gerçekleşmesinde rahatsız edici görüntüden kurtulmak amacıyla cildi pürüzsüz olmasını sağlamak için kullanılacaktır.

İçerisinde yoğun miktarda bulunan doğal papatya yağı ve kayısı çekirdeği yağı sayesinde hızla cilt tonunun eskisine kavuşmasını sağlar.

Lekomed Leke Kremi

Her cilt yapısına uygun olan lekomed kremin düzenli uygulanması sonucunda cilt üzerinde meydana gelen lekelerin hızla iyileşmesi ve eski cilt tonuna ulaşmasında hızla iyileşmesinde etkili olacak bir cilt bakımı için kremi olarak uygulamalısınız. Her cildin paraben içermeyen bu kremin kişilerde alerjiye neden olmayacaktır. Kişilerin kısa süre içerisinde düzenli bir şekilde kullanılması sonucunda deri üzerinde meydana gelen renk değişikliğinde etkili olacaktır. Kremin herhangi bir yan etkisi olmadığından cilt lekeleri tedavisinde, cilt bakımında etkili olan kremi sizlerde 49 TL ücretle satın alabilirsiniz.

Celeritt Leke Kremi

Yaşlı kişilerin daha yoğun olarak ciltlerinde görülen lekelerin giderilmesinde etkili olan, güneş ışınlarından koruyacak ve yüz bölgesinde özellikle oluşan çillerin yok olmasını sağlayacak krem sabahları cilt temizliği yapılması sonucunda cilde uygulanmalıdır. İçerisinde ki maddeler sayesinde cilt melanin sentezinde artmaya neden olacak sorunu ortadan kaldıracak, bunun neticesinde de renk koyuluğunu hızla giderilmesinde etkili olacaktır.

SPF değeri 25 olan kremi isterseniz İnternet sitelerinden de 59.90 TL ücretle satın alabilir ve düzenli kullanarak cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz.

Dermoksin Leke Kremi

Cilt lekelerini azaltma konusunda etkili, güneş ışınlarına karşı koruması ile bilinen SPF 25 özelliği sayesinde etkili olan cilt bakımı uygulamasında etkili olacaktır. Pigmentlerin azalması ve yaşlılık sonucunda ortaya çıkacak cilt lekelerinin hızla iyileşmesinde etkili olacaktır. UV ışınlarının cilt üzerinde oluşturacak lekelerin hızla azalması konusunda etkili olacaktır. Kremin içerisinde şunlar bulunur:

  • C vitamini;
  • E vitamini;
  • A vitamini;
  • Termal su.

Ciltte oluşan melaninlerin hızla engellenmesinde ve düzenli kullanımı sonucunda cildin hızla normal renk tonuna ulaşmasında içerisinde ki doğal bitkisel formülü sayesinde etkili olacaktır. Kremin her sabah özenle temizlemiş olduğunuz cilt üzerine sürülerek masaj yapmalısınız. 1 ay sonunda kremin etkili olduğunu fark edeceksiniz.

Tretin Krem

Krem eczanelerden 16.57 TL ücretle satın alacağınız, Tretinoin etkin maddesi olan bu krem cildi beslemektedir. Cilt hücrelerinin hızlı bir şekilde beslenmesinde etkili olacaktır. Derinin üst tabakasında meydana gelen kahverengi lekelerin üzerine sürülmesi sonucunda da A vitamini özelliği sayesinde derinin en üst tabakasında etkili olacak ve derinin hızlı bir şekilde kendisini onarmasını sağlayacaktır.

Tretin krem lekelerin soyucu özelliği olan bu krem hamilelikte meydana gelen cilt lekelerinin yok olmasında, tretin krem kullanımı sonucunda etkili olur.

Suna Dumankaya Cilt Lekeleri Kremi

Özellikle de hassas cilde sahip olan kişilere Suna Dumankaya tarafından bitkisel ürünlerin kullanımı sonucunda oluşturulan krem 119.00 TL ücretle satın alınacak güneş kremi özelliğine sahip bir krem olmaktadır. Bu kremin kullanımını tavsiye eden Suna Dumankaya düzenli kullanımı sayesinde cildin istenmeyen renk tonunda oluşan değişikliğin düzenli kullanımı sonucunda yok olacağı belirtilmektedir. Cilde iyi gelen bitkiler ile üretilen kremin, kahverengi lekelerin yok olmasında, hamilelikte oluşan kahverengi lekelerin tedavisinde iyi geldiği için SPF değeri 15 olan bu kremi rahatlıkla alarak cilt lekesi tedavisinde kullanabilirsiniz.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (toplam 1 oy, ortalama: 4,00 en yüksek 5)
Loading...

Yorum ekle