Cilt Hastalıkların Nedenleri
Tedavi Yöntemleri ve Bakımı

Saç Derisi Kuruluğuna İyi Gelen Şampuan İsimleri

Kuru saçlarda kepeklenme ya da cansız görünümü engellemek için saç derisinin kuruluğunu önlemek amacıyla özel olarak geliştirilmiş şampuanlar ve kullanımları

Insight Dry Hair Nourishing Shampoo

Kuru Saçlar İçin Şampuan

Kuru saçların cansız görünümü oluşması ile birlikte sağlıksız görünümü oluşacaktır. Kuru saç derisinde ortaya çıkan kepeklenme sorunu ve sağlıksız görünümü ile birlikte ortaya çıkacak sorunların üstesinden gelmek için bu şampuanı düzenli olarak uygulamanız ile birlikte saçın yeterli miktarda canlı görünmesini, esnekliğini kazanmasını ve parlaklığını kazanmasını sağlayacaktır. Elastik görünümüne kavuşmasını sağlayacak olan ve saç tellerini de onaracaktır. Şampuanın içerisinde bulunan maddeler şunlardır kuru saça uygulanacak ve etkili olacak olan şampuanın içerisinde şunlar vardır:

  • Yulaf özü;
  • Badem yağı;
  • Organik bileşenler;
  • Hindistan cevizi yağı.

Kullanımı ile birlikte saç tellerini onaracaktır. Saçın kökten uca kadar besleyecektir. içerisinde herhangi bir paraben içermemesi sayesinde ve silikon madde olmaması sayesinde yeterli miktarda saçın sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Her zaman için ıslak saça uygulanması gerektiğini ve uygulama sonrasında birkaç dakika bekledikten sonra durulamak gerektiğini de unutmamanız gerekmektedir. 44.50 TL ücret ile satın alarak kullanacağınız saçların esnekliğini sak derisinde oluşan kuruluk nedeniyle oluşması ile birlikte yeniden parlaklığını da kazanmasını sağlamaktadır. Bu sayede elastikiyetini kazanmasında şampuanı düzenli olarak kullanmanız sonucunda sağlayacaktır.

Foltene Pharma Şampuan

Kuru saç derisine sahip olan kişilerde saç kuruluğu da yoğun olarak görülecek ve kepeklenme sorunu da ciddi oranda kişilerin yaşamakta olduğu sorunların başında gelmektedir. Saçın yeteri kadar nemlenmesini kazandıracak olan ve kepeklenmeninde önüne geçecek olan şampuan sayesinde kuruluğa neden olan mikroorganizmaların yok olmasında etkili olacaktır. İnatçı kepeklenmenin ve kuruluğun önüne hızlı bir şekilde geçecek olan bu şampuanın Vitamin B5 ile zenginleştirilmiş olması sayesinde sorunların üstesinden gelme konusunda etkili olmaktadır. Düzenli olarak kullanımı ile birlikte saçların yeterli miktarda nem kazanmasında etkili olacaktır. İçerisinde Panthenol bulunmaktadır. Bu sayede zenginleştirilmiş olması ile birlikte haftada iki ya da üç defa uygulanmasının ardından saç derisinin yeterli oranda nemlenmesini sağlayacaktır.

26.79 TL ücretle satın alarak kuru saç derisine sahip olan ve bu nedenle de canlılığını kaybetmiş olan saçların hızla nemini kazanmasında etkili olacaktır.

Bioderma Node S Şampuan

Kuru saç derisinin yoğun olarak hissedilen esnekliğini kaybetmiş olan saçların canlılığını yitirmesi normalde fazla kuruluk olması sonucunda saçlarda ciddi semptomlara neden olur. Bu durumda da kişiler yoğun olarak rahatsızlık duyacaktır.

Saçları onarıcı etkisi olması ile bilinen ve saç derisini de temizleme etkisi bulunan saçların daha çoğunlukla yıpranmış saçların onarılmasında etkili olacaktır. Saçların hızlı bir şekilde yapılandırılmasında etkili olacağı gibi düzenli kullanımı sonucunda saç derisinde oluşan kuruluğunda ortadan kalkmasında etkili olacaktır.

Her zaman için ıslak saça uygulamanız gerekmektedir. Saç derisine nazikçe masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. Saç temizleyicisi olarak ve saç derisinde antistatik temizleyici bileşeni bulunmaktadır. Saça uygulanması sonucunda düzenli olarak uygulanmalı ve saç derisinde bekletilmesinin ardından birkaç dakika bekletildikten sonra bol suyla durulanması gerekmektedir. 44.63 TL ücretle satın alarak saç derisine uygulayacak olduğunuz şampuan oldukça etkili olacak ve saç kuruluğunu önleyecektir.

Ducray Nutricerat Şampuan

Çok kuru saçlara sahip olan kişilerde çok kuru saç derisine sahip olmaları nedeniyle kuruma ve yıpranmanın görüleceği de bilinmektedir. Saçlara bakım uygulaması sayesinde saçların yeteri bakımını kazanmasını sağlayacaktır. Kurumuş saçların tekrardan canlanmasında etkili olacak ve parlaklığını da kazandırmak için iyi gelen bir şampuan olacaktır. Nemini kaybetmiş olan saç derisinin saçların esnekliğini kaybetmesine ve parlaklığını yitirmesinde etkili olan durumun ortadan kalkmasında etkili olacak ve saçlarda daha ipeksi olacağı gibi aynı zamanda da saçların parlak bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Saçları pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını ve hassaslaşması konusunda da etkili olacaktır.

Kuru saçlar için olan şampuanı haftanın üç günü ıslak saçlara, saç derisine masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. Her yıkama esnasında iki defa durulamanız daha etkili olacaktır. Saçların temizlenmesinde ve gerekli bakımı yapmasında etkili olacaktır.
Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekle